Pokrývačské práce

Střešní krytina nejen že chrání budovu před větrem, deštěm a sněhem, ale její nedílnou funkcí je i estetické ukončení stavby. Její výběr a správné provedení musí být vždy v souladu s celkovým provedením stavby, s ohledem na sousední stavby, celkový charakter a tradici kraje. Hlavním faktorem výběru krytiny je vždy kvalita výrobku a jeho dlouhodobá trvanlivost. Výrobců střešních krytin je na trhu mnoho, ale velice se liší materiálem, provedením, kvalitou, záručními podmínkami, servisem a přístupem ke klientovi. Vzhledem k naší vysoké odbornosti a bohatým zkušenostem se snažíme doporučit klientovi tu nejvhodnější krytinu, jak z estetického hlediska, tak i funkčnosti a v rámci co nejvyšších energetických úspor. Řemeslo pokrývače vyžaduje zejména zkušenost, odbornost a schopnost práce ve výškách.

Provádíme montáže a dodávku střešních krytin

Provádíme montáž a dodávku střešních krytin včetně prací s tím spojených, např. doplňky krytiny, montáž kolektorů, hromosvody apod.

Pálené tašky

Tradiční bobrovka, i moderní krytiny falcovky, drážkované tašky a vlnovky od výrobců Creaton, Walther, Tondach.

Betonové tašky

Dnes jedny z nejpoužívanějších krytin při výstavbě rodinných domků vhodné svým poměrem ceny a kvality, používáme krytiny zejména výrobců Bramac, KM Beta, Mediterran.

Vláknocementové krytiny

Klasická lehká střešní krytina výrobců Eternit Dacora, Cembrit, Rathscheck Schiefer. Vyrábí se jako šablony či vlnité desky.

Přírodní břidlice

Provádějí se různé druhy a každá se liší i podle lokality, ze které pochází. Dříve se používala jako běžná střešní krytina v oblastech, kde se běžně vyskytovala, dnes se jedná o nadstandardní stření krytinu vhodnou pro luxusní stavby, památkově chráněné objekty a využívá se i v přírodních rezervacích.

Bitumenové střešní šindele

Jedná se lehkou bitumenovou krytinu, která se vždy pokládá na bednění, používáme krytiny výrobců, CRC, IKO.

Lehké střešní krytiny ocelové

Jsou to lehké krytiny, které se hodí pro novostavby a rekonstrukce, jsou vhodné i pro jednodušší střešní roviny - Lindab, RUUKKI, Satjam.

Falcované plechové krytiny

Více najdete na stránce Klempířské práce.

Plastové střešní krytiny

Replika dřevěného šindele a břidlice v provedení platových šablon vyrábí firma EUREKO.

Dřevěné střešní krytiny

Dřevěný štípaný šindel – ručně opracovaný šindel používaný u roubených chalup a památkově chráněných objektů.

Navařované střechy

Vodotěsná izolace střech pomocí asfaltových natavitelných pásů je u nás dodnes nejrozšířenější. Na našem trhu se objevila celá řada nových výrobků, jako jsou pásy asfaltu nebo folie, ale také tepelné izolace a řada doplňkových prvků, které zajišťují, aby celá střecha řádně plnila svou funkci. Nabízíme systémová řešení různých renomovaných výrobců pro projekty od obrovských průmyslových hal až po menší ploché střechy například na rodinných domech.

STAVBY LUKRIS spol. s r. o.

Pobočka:
Ostravská 454
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
Mobil:
+420 603 259 099
+420 603 259 025
Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás
2018 © Copyright - STAVBY LUKRIS spol. s r. o. Všechna práva vyhrazena.
https://www.traditionrolex.com/45