Šindele a asfaltové lepenky

Šindele a asfaltové lepenky se již nastálo usadili na našem trhu jako kvalitní a estetická forma izolace střech. Kvalitní střešní šindel nabízí dobrou odolnost a vynikající vzhled. Vyrábí se v mnoha tvarových provedeních a každý si jistě vybere. Instalace je poměrně snadná a rychlá. Totéž platí i pro asfaltové pásy, které dodáváme bez povrchové úpravy nebo s posypem v různých barvách. Za kvalitu ručí firmy IKO, Katepal, Dehtochema, Büsscher Hoffmann, Onduline. 

CRC

Kanadské šindele jsou vysoce kvalitní asfaltové šindele od předního světového výrobce CRC a IKO. Šindel je díky své jednoduché montáži, nízké hmotnosti a přijatelné ceně předurčen k vysoké použitelnosti. Nabízíme v široké škále tvarů a barev. 

IKO

Vzhledově podobný jako tradiční kanadský cedrový šindel, ovšem za dostupnou cenu. Temně černé stínování vyvolávající dojem prostorovosti šindele v moderních barvách s vysokou UV odolností. Jednoduchá pokládka pro většinu sklonů rodinných domů, dokonalá odolnost proti vlhkosti, sněhu, ledu, teplu, UV záření a hmyzu, ...

  • IKO CLASSIC šindele
  • IKO LAMINOVANÉ šindele
  • IKO PREMIUM šindele
  • Samolepivé SHIELD šindele
  • Špičkové tradiční šindele

STAVBY LUKRIS spol. s r. o.

Pobočka:
Ostravská 454
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
Mobil:
+420 603 259 099
+420 603 259 025
Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás
2018 © Copyright - STAVBY LUKRIS spol. s r. o. Všechna práva vyhrazena.