Pálené tašky

Pálené tašky patří k tradičním střešním krytinám již od pradávna. Všichni jistě známe krytinu bobrovku s dvojitým krytím ze střech našich zámků a hradů. Každý z nás si jistě vybaví i jiné, ornamenty zdobené střešní tašky. Pálená hlína poskytuje výbornou odolnost vůči povětrnostním vlivům a ve spojení s kvalitní povrchovou úpravou vydrží na Vaší střeše dlouho v nezměněném stavu. Naše firma nabízí výrobky předních evropských firem Tondach a Creaton. Jiné typy dle Vašeho výběru lze přirozeně u nás zakoupit také.

Tondach

  • Maloformátové tašky
  • Velkoformátové tašky

Střešní tašky TONDACH splňuje vysokou kvalitu (splňuje požadavky normy ČSN EN 1304 na kvalitu pálených tašek a ČSN EN ISO 9001 o udržování systému kvality). Ze studií vyplývá, že se životnost střechy z pálené střešní tašky TONDACH odhaduje až na sto let.

Vlastnosti pálené tašky tondach

Pálená taška TONDACH je čistě přírodní produkt, který neškodí životnímu prostředí. Je stálobarevná, díky tomu nedochází ke změně barevnosti, má širokou škálu barevnosti, a díky povrchové úpravě se na ní neusazuje mech.

Creaton

Pálená střešní krytina s jedinečnou nabídkou tvarů a barev, otevírá neuvěřitelné možnosti řešení střech.

Walther

Skupina Jacobi je jedním z největších výrobců tašek v Německu. Dodává na trh 20 různých druhů pálených tašek ve více než 25 různých odstínech pro jednotlivá provedení střech.

STAVBY LUKRIS spol. s r. o.

Pobočka:
Ostravská 454
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
Mobil:
+420 603 259 099
+420 603 259 025
Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás
2018 © Copyright - STAVBY LUKRIS spol. s r. o. Všechna práva vyhrazena.