Plechová krytina

Plechová krytina je hojně používaná na zastřešení velkých průmyslových hal nebo jiných přístavků, u kterých je podstatná cena za metr čtverečný. To samozřejmě neznamená, že taková krytina je z estetického hlediska nějak ukrácena. Plechová krytina se nabízí v mnoha provedeních od obyčejného alukrytu, až po krytinu s prolisovaným tvarem různých tašek. Je možné si vybrat ze skutečně pestré palety produktů firem Lindab, Ruukki (Rannila), Omak, Satjam, Arcelor Mittal, Ondusteel.

Ruukki

Střešní krytina firmy Ruukki je vyráběná profilováním povrchově upraveného ocelového plechu. Je vhodná pro zastřešení novostaveb, ale její vlastnosti ji rovněž předurčují i pro použití při rekonstrukcích, kdy vzhledem ke stavu krovu či celé budovy není možné použít těžkou krytinu. I přes svou nízkou hmotnost je krytina Ruukki velmi odolná a má dlouhou životnost. Nabízíme široký výběr typů střešních krytin a jejich barev. Typy s barevnou povrchovou úpravou představují to nejlepší z know-how firmy Ruukki.

Satjam

Satjam je moderní střešní krytina s univerzálním použitím a vynikající odolností proti všem povětrnostním vlivům, včetně silného krupobití. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny.

STAVBY LUKRIS spol. s r. o.

Pobočka:
Ostravská 454
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
Mobil:
+420 603 259 099
+420 603 259 025
Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás
2018 © Copyright - STAVBY LUKRIS spol. s r. o. Všechna práva vyhrazena.