Tesařské práce

Hlavní náplní našich tesařských prací je výroba a s ní spojená montáž dřevěných konstrukcí a staveb.  Na přání vám zkušení tesaři vyrobí od dřevostaveb, krovů, konstrukcí přes stropní trámy, schodiště až po garážové přístřešky a pergoly.

V rámci tesařských prací jsou, veškeré rekonstrukce starých staveb a jejich opravy. Kromě toho vám naše firma zajistí kompletní poradenskou službu pro případné dotazy. Samozřejmostí je kvalitně odvedená práce.

Kompletní realizace střech

Provedeme vám kompletní realizaci vaší střechy, ať už se jedná o realizaci zcela nové střechy na rodinném domku nebo o rekonstrukci staré střechy. Naše firma při těchto realizacích provádí veškeré tesařské práce tj. výrobu a montáž střešních konstrukcí. Na veškeré práce zajišťujeme dodávku kvalitního řeziva a záruku jak na materiál, tak i práce samotné.

Realizujeme zahradní stavby

Altány, pergoly, přístřešky na auta, terasové střechy a dřevostavby. Na povrchovou úpravu zahradních staveb používáme pouze ty nejlepší dostupné lazury.

Realizace terasových podlah

Kompletně realizujeme exteriérové terasové podlahy z výběru evropských i exotických dřevin, vaši terasu případně také zastřešíme.

STAVBY LUKRIS spol. s r. o.

Pobočka:
Ostravská 454
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
Mobil:
+420 603 259 099
+420 603 259 025
Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás
2018 © Copyright - STAVBY LUKRIS spol. s r. o. Všechna práva vyhrazena.